Přeskočit na obsah

STUDIO FARAON
Jana Palyzová

Ruská 31
747 06 Opava-Kylešovice
Tel.: 777 082 188

E-mail: info@studiofaraon.cz www.studiofaraon.cz

FORMOVÁNÍ POSTAVY

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ (lymfatická masáž)

STUDIO FARAON Opava Kylešovice – masáže, solárium, kosmetika
Je speciální masáž kterou provádí ručně,jemnou hmatovou technikou zkušený masér.

Má za cíl podpořit a posílit dosud zachovalou funkci mizního systému. Již v roce 1939 byla poprvé představena nová metoda ošetření – tzv. lymfatické masáže.

Šlo o velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, napomáhající odtoku přebytečné vody a odpadních látek z těla a vylepšující především obranyschopnost organismu.

V dnešní době je tato metoda využívána pro zdravotní i pro kosmetické účely.

Jak často chodit na lymfodrenáže?

Prevence obranyschopnosti organismu, detoxikace – jednou měsíčně celé tělo – 120min prevence celulitidy, těžkých nohou, křečových žil – 2x měsíčně lymfodrenáž dolních končetin, hýždí a bříška – 60min prevence proti migrénám 2x měsíčně – ošetření hlavy a krku odstranění, léčba celulitidy, otoků (těžké nohy apod.) – min. 10 ošetření v intervalu 2 až 3 drenáží týdně, dále pak pokračovat 2x měsíčně akné – při akutní fázi denně, po týdnu pak 2x týdně

Při ošetření doporučuji pít speciální čaj STYLER TEA, který nabízím v mém studiu.

LIPO M6 (přístrojová)

Lipo M6 je určený ke speciálním lipomasážím, jež cíleně odstraňují celulitidu, působí na zeštíhlení, formují postavu a zpevňují pokožku. Umožňuje též sportovní či relaxační masáže

A) estetické programy :
– Formování postavy
– Odstraňování celulitidy (všechna stádia)
– Zeštíhlení
– Pooperační ošetření ( otoky, fibróza )
– Poporodní ošetření
( volná, povolená kůže, navrácení původního tvaru
postavy)

B) fitness programy :
– Vyrýsování svalů
– Pre-exercise ( zahřátí svalů před tréninkem )
– Post-exercise ( rekonvalescence, strečink )

C) relaxační programy :
– Relaxace
– Anti-stress masáže
– Program pro unavené nohy
Základními efekty dosaženými při použití metody Lipomassage® jsou:
– zlepšení mikrocirkulace
– zlepšení lymfatického toku
– aktivace metabolismu
– zesílení okysličování tkání, jejímž výsledkem je zlepšení tonusu kůže a přilehlých tkání
– aktivace fibroblastů, jejíž výsledkem je zesílení růstu podélného kolagenu a elastinu
v dermu
– urychlení procesu lipolýzy
– imunomodelační efekt
– sedativní efekt (relaxační)
– analgetický efekt

Je třeba zdůraznit vysokou klinickou efektivitu této metody při takových patologiích jako je celulitida a nadbytečná váha. Daří se odstranit otoky tkání díky lymfodrenáži, snižuje se také objem a hmotnost tkání, čehož je dosaženo pomocí aktivace lipolýzy a tukových tkání, zlepšuje se elasticita, tonus a struktura pokožky. Díky zesílení růstu podélného kolagenu a elastinu se zmenšuje projev fibrózy.
V preventivní medicíně je metoda Lipomassage? nezbytná při provedení ozdravujících procedur, pro udržení dosaženého efektu po korekci postavy, jak v medicínských kosmetologických centrech, tak ve fitness a SPA centrech.

MADEROTERAPIE

STUDIO FARAON Opava Kylešovice – masáže, solárium, kosmetika Maderoterapie (neboli terapie dřevěnými nástroji) je terapie pocházející z Kolumbie a je založená na použití anatomicky navržených nástrojů ze dřeva, díky nimž je tato terapie 100% přírodní bez alergických reakcí na kůži. Tato terapie je alternativou k pravidelné masáži pro klienty s tukovými ložisky a celulitidou.

Výhodou použití speciálně navržených dřevěných nástrojů je umožnění intenzivního tlaku na vláknitou celulitidu a odstranění tukových usazenin společně s dalšími toxiny.

Masáž dřevem je tedy dynamická masážní technika, která využívá dřevěné ruční nástroje, jako jsou válečky a vakuové přísavky. Údajně je terapie dřevem hodně stará a pochází z Asie.

Technika této terapie dřevem zaznamenala nárůst popularity především v Jižní Americe, kde jí lidé říkají maderoterapia. Madera znamená dřevo (ze španělštiny). Praktici této techniky tvrdí, že může zlepšit nebo odstranit celulitidu.

Mezi další údajné benefity maderoterapie patří: – zlepšení lymfatického oběhu – redukce vrásek – zmírnění stresu

WONDER TECHNOLOGIE

Wonder je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusovanou elektromagnetickou emisi a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity.

Tato revoluční technologie vám umožní odstranit přebytečný tuk a vybudovat pevné svaly během několika sezení. Ošetření pomocí výkonné technologie Wonder odpovídá několika hodinám fyzického tréninku.

Od roku 2013 se technologie Wonder body používá ve vrcholovém sportu ve více než 60 zemích.

Mnoho mistrů světa, národních týmů a špičkových sportovců používá tuto techniku ke spalování zbytečného tuku a budování svalů v rekordním čase. Wonder působí současně na hýždě, břicho, nohy a paže a zvyšuje sílu celého těla a také vytrvalost a rovnováhu.

– Remodelace těla
– Redukce váhy
– Nárůst svalů
– Pevné nohy
– Ploché břicho
– Vyrýsované svaly
– Zvednuté hýždě

REZERVACE

Využijte níže uvedený formulář k objednání našich služeb, kdykoliv 24h denně. Po vyplnění a odeslání formuláře, Vás budeme kontaktovat s potvrzením termínu, nebo navrhneme náhradní termín.

REZERVOVAT SE MŮŽETE ZDE <<<

(C) 2023 STUDIO FARAON – Ruská 31, 747 06 Opava 6 – Kylešovice, Tel.: 777 082 188