Přeskočit na obsah

STUDIO FARAON
Jana Palyzová

Ruská 31
747 06 Opava-Kylešovice
Tel.: 777 082 188

E-mail: info@studiofaraon.cz www.studiofaraon.cz

MASÁŽE (sportovní, relaxační, regenerační)

Masáž je dotyková terapie, která je nejen příjemným a uvolňujícím zážitkem,ale navíc je prospěšná pro tělesné zdraví. Uvolňuje napětí v těle, uklidňuje mysl, má léčebné účinky a také pozitivní vliv na celý organismus člověka.

Důkladnější masáž působí na hlouběji uložené svaly a odstraňuje jejich napětí a ztuhlost. Uvolňuje a natahuje ty svaly, které se napětím zkrátily, a tím pomáhá odstranit jejich bolest a zlepšit přirozené držení celého těla.

Fyzický efekt masáže se také přímo projevuje na činnosti lymfatického systému. Pomáhá tělu vylučovat kyselinu mléčnou a jiné odpadní látky, které způsobují bolest a potíže ve svalech a kloubech.

Jedním ze základů pro zdravé fungování celého těla, je zdravý oběhový systém. Tomu velice dobře masáž napomáhá. Zvyšuje periferní krevní oběh i celé krevní řečiště, umožňuje lepší okysličování krve a účinnější přívod živin do celého těla.

Může pomoci zmírnit celou řadu zdravotních problémů, včetně bolestí hlavy a zažívacích potíží. Pravidelné masáže podporují činnost imunitního systému!!! Podle výzkumů se může tento ochranný účinek projevovat i celý týden po poslední masáži.

Masáží jsou také odlupovány částečky staré kůže, což se projeví svěžejším vzhledem pokožky. Mnoho lidí objeví masáž, až když má potíže, což je škoda, je to totiž vynikající prevence a navíc příjemná.

Někteří lidé se stydí za své tělo a mají pocit, že jsou příliš tlustí nebo neatraktivní na to, aby mohli být masírováni. Masáž má však ale přesně opačný účinek!!!

Ze svého těla budete mít naopak mnohem lepší pocit !

Jako prevenci doporučují 1x za měsíc.

– Masáž celého těla trvá cca 60 až 90 minut.
– Masáž záda+šíje+ramena trvá cca 35 minut
– Ostatní kombinace a druhy jsou uvedeny v ceníku.


Na všechny masáže jsou připraveny k zakoupení permanentky a dárkové poukazy.
Na každou masáž budete mít připravené vždy čisté prostěradlo a ručník.

REZERVACE

Využijte níže uvedený formulář k objednání našich služeb, kdykoliv 24h denně. Po vyplnění a odeslání formuláře, Vás budeme kontaktovat s potvrzením termínu, nebo navrhneme náhradní termín.

REZERVOVAT SE MŮŽETE ZDE <<<

(C) 2023 STUDIO FARAON – Ruská 31, 747 06 Opava 6 – Kylešovice, Tel.: 777 082 188